Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kıldığını Görmenin Manası : Üzüntü ve kederden kurtulmaktır. Rüyada abdest alıp namaz kıldığını gören kişi üzüntü ve kederden kurtulur.

Tüccar olan kimsenin rüyada abdestsiz namaz kıldığını görmesi, sermayesi olmadan mal kazanacağına işaret eder.

RÜYADA ABDEST ALIP NAMAZ KILMAK

RÜYADA ABDEST ALIP NAMAZ KILMAK

Rüyada abdest almak ne anlama gelir? sorusu, vatandaşların merak ettiği soruların başında geliyor. Kimi rüyalar hatırlanırken kimileri unutulur. Rüyada abdest almak ise genellikle hayırlı ve güzel işlere yorulur.

Bunun yanı sıra, rüya sahibi mutlulukların en büyüğünü yaşayacak ve emellerine kavuşacaktır. Abdest alıp namaz kıldığını gören kişi üzüntü ve kederden kurtulur. Rüyada abdestin bozulması ise, bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir. Peki rüyada abdest almak ne anlama gelir?

 

Abdest, hataları temizleyen ibadetlerdendir. Abdest alarak namaz kılmak dini inancınızın sağlamlığına tabir edilir. Rüyada abdest alarak namaz kılmak murada ermeye işarettir. Sevince ve hayra delâlet eder. Bu rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulur, günahkâr ise tövbe eder, iyilik tarafı artar, her türlü saadete nail olur.

İmam Nablusî buyuruyor ki: – Rüyada abdesti var iken tekrar abdest aldığını görmek, rahmet üzerine rahmete, nimet üzerine nimete delâlet eder.

Yine rüyada soğuk bir mahzende abdest aldığını veya gusül yaptığını gören kimse, zayi ettiği şeyini bulur. Namaz kıldığını görse, keder ve üzüntüden halâs olur ve gamdan kurtulur. Rüyada abdest alıp namaza kıldığını gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulur.

 

Rüyada namaz kılmak için abdest alan kimse için, korktuğu şeylerden güvencede olur. Abdest alıp namaza başladığını gören, üzüntü ve kederden kurtulup Allah’a şükreder.

Rüyada temiz su ile abdest alıp namaz kılmak rüyayı gören kişi kederli ve üzüntülüyse üzüntüden kurtulur. Borcu varsa borcunu öder. Hastaysa şifa bulur. Günahkarsa tövbe eder. Saf su ile abdest alıp namaz kılmak hayırlı rüyalardandır.

 

RÜYADA ABDEST ALMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada abdest almak farklı anlamları olduğu gibi görülen rüyaya göre de değişebilir. Haberimizden, rüyada abdest almanın anlamlarını okuyabilirsiniz.

 

RÜYADA ABDEST ALIP NAMAZ KILMAK

Rüyada abdest alıp namaz kılmak üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir. Rüyada Abdest alıp namaz kıldığını gören kişi üzüntü ve kederden kurtulur. Tüccar olan kimsenin rüyada abdestsiz namaz kıldığını görmesi, sermayesi olmadan mal kazanacağına işaret eder.

 

RÜYADA SUSUZ ABDEST ALMAK

Rüyada susuz abdest almak kişinin şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, amaçlarına ulaşmaya, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına işaret eder.

  • RÜYADA TUVALETTE ABDEST ALMAK

Rüyada tuvalette abdest almak sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine, hayatının düzene gireceğine işaret eder.

  • RÜYADA HASTA BİRİNİN ABDEST ALMASI

Hasta bir kişinin abdest aldığını görmek, rüya sahibinin kendi eşiyle ilgili biraz sorunlar yaşayacağına ve sorunlar büyüme eğilimindeyse karısını ya da kocasını boşayacağına işaret eder. Bu boşanma her ne kadar kötü gibi görünse de rüyayı gören kişinin işlerinin açılmasını ve bu durumda istifade etmesini sağlar.

  • RÜYADA ABDESTİN BOZULMASI

Rüyada abdestin bozulması ise, bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağını belirtir. Malumdur ki abdest, hataları temizleyen ibadetlerdendir.

  • RÜYADA SICAK SUYLA ABDEST ALMAK

Rüyada sıcak su ile abdest almak, gam ve kedere düşeceği anlamına gelir.

  • RÜYADA TEMİZ VE BERRAK SUYLA ABDEST ALMAK

Temiz ve berrak suyla abdest aldığını görmek gam ve kederden ise kurtulacağı anlamına gelir.

  • RÜYADA YAĞMUR SUYUYLA ABDEST ALMAK

Bir kimse rüyasında yağmur suyu ile abdest aldığını görse, bu onun dünya ve ahirette halinin iyi ve mutlu olacağına işarettir şeklinde yorumlanır.