Rüyada Abide Görmek Ne Anlama Gelir?

Kişinin rüyasında tarihi abide görmesi, uzun sürecek bir yolculuk ve seyahatte veya resmi bir işinin istediği şekilde neticeleneceğine yorumlanır.

 

Rüyada abide görmek; şark cihetine, sefere, uzun sürecek bir yolculuğa, geçmişiyle övünmeye, kazanca ve devletle yapılacak işe işarettir.

 

RÜYADA ABİDE GÖRMEK

RÜYADA ABİDE GÖRMEK

Abide Nedir?

Anıt ya da Abide, önemli bir olayın veya büyük bir kişinin gelecek kuşaklarca tarih boyunca anılması için yapılan, göze çarpacak büyüklükte, sembol niteliğinde yapı, olarak tanımlanmaktadır. Anıtlar, genellikle heykel ya da çeşitli biçimlerdeki yapılar olabildiği gibi, ağaç da anıt olarak kabul edilmektedir.

 

 

 

Aynı zamanda abide hayırlı bir çocuğu olacağı anlamına gelir. Rüyada görülen abide tarihi bir eser ise başarılı ve kalıcı işler yapacağına işaret eder. Rüyada abide yolculuk, övgü, kazanç ve seyahat demektir.

Rüyada abide görülmesi, yolculuk ve kişinin geçmişiyle övünmeyle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında anıtın üstüne çıktığını görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında abide olan yerleri ziyaret ettiğini görmesi; mutlu bir hayata kavuşacağına işaret eder.

 

Rüyada Abide Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada Abide, tarihi bir kalıntı ise, kendisi ileride adı unutulmayacak bir kişi olarak memleketinde isim yapar ve ünlü biri olur. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir şehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delildir.

 

Bu rüyayı gören aynı zamanda uzun zamandır beklediği bir işinin arzusuna göre niteleneceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya hayırlı bir çocuğun olacağına da işarettir.

anıt

anıt

Rüyada daha önce hiç görmediği, hiç bilmediği bir abide görmek uzun bir yolculuğa, seyahate işaret eder. Rüyanızda önemli önceden bilinen abideleri görmek ise çok parlak iş teklifleriyle karşılaşacağınıza ve başarı üstüne başarı göstereceğiniz anlamına gelir.

Bilinen bir abideyi görmek geçmişiyle öğünmeye, daha önce görmediği abideyi görmek seyahate, abidenin onarıldığını görmek batıl şeylerin rağbet bulmasına, abidenin mevcut halinin tahribata uğraması meydana gelecek değişikliklere yorumlanır.

 

Rüyada bir şehrin meşhur (ünlü) bir abide eserini gör­mek, rüya sahibinin uzun bir ömür yaşayacağına işarettir. Rüyada görülen abide eser, tarihsel bir kalıntı ise, rüyayı gören kimse, ileride ünlü ve adı unutulmayacak bir kişi olarak kalacağı şeklinde yorumlanır. Bir şehrin ünlü bir anıtını görmek, uzun bir hayat süreceğine delildir.

Rüyada görülen abide, tarihi bir kalıntı ise kendisinin ileride adı unutulmayacak bir kişi olarak isim yapacağına işaret eder. Rüyada bilinen bir anıtı görmek, geçmişiy­le öğünmeye işarettir. Rüyada daha önce görmediği anıtı gör­mek, seyahate işarettir.

Rüyada anıtın onarıldığını görmek, batıl şeylerin rağbet bulmasına işarettir. Rüyada anıtın mevcut halinin tahribata uğradığını görmek, meydana gelecek değişik­liklere işaret eder.