Rüyada Abraş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Abraş Görmenin Manası : Rüyada abraş (alaca) hastalığıyla hasta olan hallerden bir belirti görmek iyiye yorulmaz. Şöyle ki: Rüyasında kendi evinde abraş hastalığı görmek, evinde bir tatsızlık çıkacağına işaretle tabir edilir.

 

Rüyada Abraş Görmek

Rüyada abraş hastalığı olduğunu gören kişi eşiyle veya arkadaşı ile kavga edeceği anlamı vardır. Yüzünde beyaz beneklenme çıkan kişi bekar ise iş yaşantısında sıkıntılı bir süreceğe gireceği eğer evli ise eşi ile çok büyük kavga edeceği ve sonu olumsuz biten bir kavga olacağına yorumlanır.

 

Rüyada Abraş Hastalığından Kurtulmak

Rüyasında abraş hastalığından kurtulan kişi eşi ile mutlu bir sürece gireceği, bekar ise yeni bir işe gireceği yorumları yapılır. Ayrıca sağlık konusunda ki sıkıntılarda son bulacağı anlamı vardır.

 

RÜYADA ABRAŞ GÖRMEK

RÜYADA ABRAŞ GÖRMEK

 

Rüyasında kendi yüzünde abraş (alaca) hastalığı belirtisi görmek, ailesi ile arasında sebepsiz hiç yüzünden bir mü­nakaşa çıkacağına işaretle yorumlanır. Rüyasında dostlarından (ahbaplarından) birinin abraş has­tası olduğunu görmek, o dostu ve ahbabıyla aralarındaki dostluğun ve ahbaplığın bozulacağına işarettir.

  • İhya: Alaca hastalığına yakalanmak Allah tarafından nimet ve mala, insanların hürmet ve ikramına, Sevmediği bir kimse ile zorunlu arkadaşlığa, Cildinde tek bir leke yahut birden fazla lekeler oluştuğunu görmek istenmeyen mala, Sevmediği bir işin meydana gelmesine, Bu hastalıktan kurtulmak iyilik ve hayra delalet eder.
  • Diyanet: Bir kimsenin rüyasında abraş görmesi iyi bir şey değildir. Bir kimsenin rüyasında kendi yüzünde abraşlık belirtisi görmesi; evinde eşiyle aralarında bir tatsızlığın çıkmasına işarettir. Başka bir kimsenin abraş olduğunu görmek ise; rüya gören kimsenin komşularıyla aralarında geçimsizliğin çıkmasına delâlet eder.